СПЕЦІАЛЬНІ ЗНИЖКИ НА КОМПЛЕКТИ SMEG

СПЕЦІАЛЬНІ ЗНИЖКИ НА КОМПЛЕКТИ SMEG

Шановні партнери, інформуємо про старт нової Акції «Спецiальнi знижки на комплекти SMEG»

Протягом усього періоду акції діє спеціальна знижка*, за умови купівлі духової шафи 60 см або 45 см заввишки однієї серії або комплект з двох та більше пристроїв однієї серії

Комплектом може бути лише два або більше приладів однієї серії, в якому обов’язково є духова шафа 60 см або 45 см заввишки та варильна поверхня.


* 8% знижки на духову шафу 60 см або 45 см заввишки.
* 10% знижки на комплект з двох приладів однієї серії, який складається з духової шафи 60 см або 45 см заввишки та варильної поверхні.
* 11% знижки на комплект з трьох приладів однієї серії, який складається з духової шафи 60 см або 45 см заввишки та варильної поверхні, та додатковий** прилад вбудованої техніки.
* 12% знижки є максимально можливою на комплект з чотирьох приладів однієї серії, який складається з духової шафи 60 см або 45 см заввишки та варильної поверхні, та двома додатковими** приладами вбудованої техніки.
** Додатковим приладом може бути тільки вбудований: холодильник, морозильна шафа, мікро хвильова піч, підігрівач посуду, швидкісний охолоджувач продуктів, вакууматор, парова шафа, витяжка, каво машини, шафи для вина, вбудована пральна машина.

Період проведення акції з 00:00 годин 01.02.2020р. по 23:59 годин 30.04.2020р. або до закінчення акційного товару, в залежності від того, яка подія настане раніше.

Акція розповсюджується лише на товар, що є в наявності на складі ТОВ «СМЕГ Україна». Кількість акційного товару обмежена.

Акційний товар не може бути у резерві без оплати більше ніж 2 робочих днів

Строк зберігання сплаченого акційного товару на складі не може перевищувати 30 календарних днів.

У випадку негарантійного повернення однієї чи більше одиниці товару з акційного комплекту, покупець повинен повернути цілком увесь акційний комплект.

Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятись від зображеного в рекламних матеріалах.

Акція не розповсюджується на виставкові зразки техніки та на уцінений товар.

ТОВ «СМЕГ Україна» залишає за собою право на зміну цін та переліку товару, що приймає участь в акції.
ТОВ «СМЕГ Україна» залишає за собою право на зміну терміну проведення акції.

Акция действует с 01 февраля 2020г по 30 апреля 2020г
0
Пусто
Write Close
Close
Зв`язок з нами
Telegram
Viber
Mail
Phone